Hakkımızda Şebeke Yükseltici

1 Dalda Elektronik , 2015 yılında İstanbul Sultangazi de Yer altında çalışan insanların iletişim sorunlarını farkedip onlara daha iyi bir iletişim sunmak amacıyla teknolojik cihazları sizlerle buluşturmayı hedefleyen bir firmayız.

2 Vizyonumuz
İletişimsel sorunları ortadan kaldırarak kişilerin dialoglarında ki yanlış anlaşılma , ulaşılamama , aciliyet durumlarında çok daha çabuk iletişim kurmalarını sağlamaktır.

3 Sinyal kalitesinin düşük olduğu tüm alanlarda ürünlerimiz aracılığıyla sorunlarınıza çözüm buluyoruz. Cep telefonu sinyal güçlendirici ürünlerimizle birlikte sinyal kalitesi artık çok daha güçlü!

4 Cep Telefonu Sinyal Güçlendirici Dalda Elektronik olarak yılların verdiği bilgi ve tecrübeyle gsm sinyal güçlendirici alanında hizmet vermekteyiz. Ev, iş, oteller, bodrum katları gibi alanlarda sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell GSM şirketleriyle ile uyumludur.

5 Memnun kalmadığınız veya istediğiniz verimi alamadığınız DALDA ELEKTRONİK cihazlarını 6052 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanuna göre 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.

6 Mesafeli sözleşme, satıcı veya sağlayıcı ile tüketicinin eş zamanlı fiziksel varlığı olmaksızın, mal veya hizmetlerin uzaktan pazarlanmasına yönelik olarak oluşturulmuş bir sistem çerçevesinde, taraflar arasında sözleşmenin kurulduğu ana kadar ve kurulduğu an da dâhil olmak üzere uzaktan iletişim araçlarının kullanılması suretiyle kurulan sözleşmelerdir.

Hakkımızda Şebeke Yükseltici:

7 Kanunda internet üzerinden alınan ürünler mesafeli sözleşme kapsamına alındığı için bu ürünleri sebepsiz yere hiçbir cezai şart ödemeden pişmanlık dolayısıyla iade edilebilmektedir. Kısacası internet üzerinden alınan ürünlerde cayma hakkı kanunen zorunlu olarak tanınmaktadır.

8 Kanuna göre Tüketici, on dört gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanıldığına dair bildirimin bu süre içinde satıcı veya sağlayıcıya yöneltilmiş olması yeterlidir. Satıcı veya sağlayıcı, cayma hakkı konusunda tüketicinin bilgilendirildiğini ispat etmekle yükümlüdür.

9 Elektronik ürünlerde cayma hakkı ve iade süreci nasıl kullanılır?
Elektronik ürünlerin “Cayma Hakkı” dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün, orijinal kutusuna zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi veya eksik gönderilmesi halinde iade talebi reddedilecektir.

10 Kurulumu servis tarafından yapılan ürünler için servis haricinde kutunun açılması veya kurulumunun servis haricinde yapılması durumunda ürünün yeniden satılabilirliği bozulmuş ise iade şartları geçerli olamaz. Kurulum hizmeti alan müşterilerimizin iade isteğinde ödemeleri çekilen kablo metrajı ve kurulum hizmeti ücreti kesilerek ödenir.

11 Satın alım yapıldıktan sonra müşterilerimize verilen “Kurulum Rehberi Sayfası” haricinde tavsiyelerimizin aksi kullanımlar, cihazlara yüksek watt verebilecek adaptörlerin takılması farklı adaptörlerin kullanılarak veya ani elektrik gitmesi sonucu ana karta yüksek voltaj gelmesi sonucu zarar görmesi, tümüyle müşteri sorumluluğundadır. Cihazları akım korumalı priz veya UPS Destek Sistemiyle kullanmanız önemle rica olunur.

HAKKIMIZDA:

12 Satın alınan cihaz setlerinde yer alan kablolarda sürtünme ve aşınma meydana gelmesi nedeniyle 2’inci el statüsüne geçmiş olacaktır. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında “ürünün satılabilir özelliğinin kaybolmaması” gerekmektedir. Bu nedenle de bütün parçadan kesilen kablo miktarları, 14 günlük süre içerisinde de cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.
Satın alım yapan müşterilerimiz bu şartları peşinen kabul etmiş sayılmaktadır.

Saygılarımızla;
DALDA ELEKTRONİK Hizmetleri.

Dilerseniz Cep Telefonu sinyal Güçlendirici İle İlgili Bizlere İnstagram Hesabımızdan Ulaşabilirsiniz.

Mağazamız Da bulunan Telefon Sinyal Güçlendirici Ürünlerimize Buradan Ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Destek
Hemen Gönder