Yükleniyor...
Hakkımızda
Hakkımızda
HAKKIMIZDA

Yer altında çalışan insanların iletişim sorunlarını fark ederek, daha iyi bir iletişim imkanı sunmak amacıyla; teknolojik cihazları sizlerle buluşturmayı hedefleyen bir firmayız.

Dalda Elektronik

2015 yılında İstanbul Sultangazi’de, yer altında çalışan insanların iletişim sorunlarını fark ederek, daha iyi, kaliteli ve hızlı bir iletişim imkanı sunmak amacıyla; teknolojik cihazları sizlerle buluşturmayı hedefleyen bir firmayız.


Vizyonumuz

Müşterlerimizin, 21. yüzyılın en büyük ihtiyaçlarından birisi olan hızlı ve kesintisiz iletişime sahip olabilmesi adına en uygun ve kaliteli çözümleri sunuyoruz. Ürünlerimiz sayesinde iletişimsel sorunları ortadan kaldırıyor, kişilerin dialoglarındaki yanlış anlaşılma, ulaşılamama, gecikme ya da aciliyet durumlarında çok daha çabuk iletişim kurmalarını sağlıyoruz. 


Çözüm Üretiyoruz

Sinyal kalitesinin düşük olduğu tüm alanlarda, ürünlerimiz aracılığıyla sorunlarınıza kaliteden ödün vermeden kalıcı, uygun ve hızlı çözümler buluyoruz. Hayat kalitenizi yükseltmek, iş ortamınızı ve çalışmalarınızı daha hızlı ve kesintisiz bir iletişimle sürdürmenizi sağlamak ürünlerimiz sayesinde artık hayal değil! Cep telefonu sinyal güçlendirici ürünlerimizle birlikte, sinyal kalitesi artık çok daha güçlü!


Cep Telefonu Sinyal Güçlendirici

Dalda Elektronik olarak, yılların verdiği bilgi, birikim, tecrübe ve kaliteli ürünler ile GSM sinyal güçlendirici alanında hizmet vermekteyiz. Ürünlerimiz ev, iş, oteller, bodrum katları gibi alanlarda, sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell GSM şirketleriyle ile uyumludur.


Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti firmamızın en önemli önceliklerinden birisidir. Tüm müşterilerimizin geri dönüşlerini dikkatle ve hassasiyetle dinliyor ve bu doğrultuda hizmetlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Memnun kalmadığınız veya istediğiniz verimi alamadığınız DALDA ELEKTRONİK cihazlarını, 6052 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanuna göre 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.


14 Gün

Kanuna göre tüketici, 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeden cezai şart ödemeksizin, sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanıldığına dair bildirimin bu süre içinde satıcı veya sağlayıcıya yönlendirilmiş olması yeterlidir. Satıcı veya sağlayıcı, cayma hakkı konusunda tüketicinin bilgilendirildiğini ispat etmekle yükümlüdür. Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, sarf malzemelerdir. Hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler ve hizmet için cayma hakkı kullanılamaz.


Dilerseniz sinyal güçlendirici ile ilgili bizlere Instagram hesabımızdan ulaşabilirsiniz.